آیین نامه مسابقات فردا در جلسه هیات رئیسه تایید می گردد

به گزارش مجله نایس پاتوق محمدرضا داورزنی در تبادل نظر با رادیو ایران درباره آخرین شرایط پرداخت بدهی ایگور کولاکوویچ گفت: روز گذشته آخرین مکاتبات انجام و نماینده کولاکوویچ برای پرداخت بدهی معرفی گردید. تسویه حساب اجرا شده است و تمام شده است.

آیین نامه مسابقات فردا در جلسه هیات رئیسه تایید می گردد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

رئیس فدراسیون والیبال درباره انتخاب سرمربی تیم ملی نیز گفت: جلسه هیأت رئیسه فردا سه شنبه برگزار خواهد شد و گزارش هم اندیشی در جلسه مطرح خواهد شد. شاخص معین شده برای انتخاب سرمربی که بتواند به والیبال ایران در المپیک توکیو یاری کند که تیم ملی با آمادگی کامل راهی مسابقات گردد هنور فرضیه قطعی نیست. حتی فرضیه حضور ولاسکو.

وی ادامه داد: با توجه به اتفاقات اتفاق افتاده و اینکه به شرایط عادی باز نگشته ایم برگزاری مسابقه ای معین نیست و اگر تا سرانجام خرداد شرایط پروازها عادی نگردد میزبانی ها کنسل می گردد. در جلسه هیأت رئیسه درباره این موضوع بحث و گفتگو خواهیم کرد.

داورزنی در پاسخ به این سوال که چرا آئین نامه سازمان لیگ بدون تصویب هیأت رئیسه ارائه شد؟ گفت: آئین نامه مسابقات هر سال در شورای لیگ و سپس در مجمع آنالیز می گردد. تعییرای در بعضی بندها به وجود آمده است و بعضی نواقص را رفع کردیم. در واقع سازمان لیگ به کمیته رویدادها و مسابقات تبدیل شده است که در فدراسیون جهانی نیز به همین ترتیب است و ما نیز معادل سازی کردیم.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید نمود: از این پس تمام مسابقات در تمام رده ها تحت پوشش کمیته مسابقات و رویدادها آنالیز می گردد. فردا در جلسه هیأت رئیسه آئین نامه را ارائه می دهیم که مراحل قانونی نیز طی گردد.

وی در پاسخ به این سوال پس هنوز آئین نامه تصویب نشده است گفت: برای رعایت قوانین فردا هیأت رئیسه آئین نامه را ارائه می کنیم تا تأیید گردد.

رئیس فدراسیون والیبال درباره عدم اجازه به بعضی از تیم در مسابقات لیگ برتر به دلیل بدهی گفت: بعضی از تیم ها سابقه خوش حسابی دارند و هر سال تسویه حساب می نمایند اما بعضی از تیم ها با وعده و قول در مسابقات حاضر می شوند و به همه نیز از جمله استان (هتل ها و رستوران ها و…) بدهی دارند. ادامه حضور این تیم ها در مسابقات به صلاح والیبال کشور و استان نیست. تیمی در سوپر اجازه فعالیت خواهد داشت که شرایط لازم را داشته باشد.

داورزنی در ادامه درباره حضور تیم هراز به جای کاله آمل در مسابقات لیگ برتر نیز گفت: تیم هایی که قصد خروج از لیگ برتر را دارند می توانند امتیاز خود را به نهاد حقیقی و حقوقی واگذار نمایند. کاله تصمیم به کناره گیری گرفت و خاطرنشان کرد سال 1400 باز خواهد گشت. جلساتی برگزار کردیم. در نهایت چون مازندران یکی از قطب های والیبال کشور است و بازیکنان ملی پوش داشته و دارد قرار شد مازندران سهیمه را از دست ندهد و هراز جایگزین شد تا از ظرفیت استان استفاده گردد.

وی اظهار کرد: باشگاه ها اگر در تاریخ اعلام شده نتوانند امتیاز خود را واگذار و بفروشند فدراسیون برای جایگزینی تصمیم خواهد گرفت.

داورزنی تاکید نمود: البته اگر تیمی بدهی داشته باشد تیم جایگزین باید تمام بدهی را پرداخت کند، تا تسویه حساب انجام نگردد امتیاز واگذار نمی گردد. کاله از تیم های خوش حساب بوده است و بدهی موجود به دلیل تعطیلی مسابقات بود و مسئله ای برای تسویه حساب وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1009

به "آیین نامه مسابقات فردا در جلسه هیات رئیسه تایید می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیین نامه مسابقات فردا در جلسه هیات رئیسه تایید می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید