آخرین خبرها از برنامه ریزی های وزارت کشور برای ساماندهی پناهندگان

به گزارش مجله نایس پاتوق، مدیرکل اتباع خارجی و مهاجرن وزارت کشور به تشریح آخرین برنامه ریزی های وزارت کشور برای ساماندهی پناهندگان پرداخت.

آخرین خبرها از برنامه ریزی های وزارت کشور برای ساماندهی پناهندگان

مهدی محمودی مدیرکل اتباع خارجی و مهاجرین وزارت کشور در گفت وگو با ، با اشاره به آخرین برنامه ریزی های وزارت کشور برای ساماندهی پناهندگان، اظهار کرد: وزارت کشور در همه حوزه ها از جمله؛ معیشتی، فرهنگی، آموزشی، حرفه آموزی و اشتغال زایی برنامه ریزی های مختلفی داشته و به تناسب فعالیت های حوزه ها جلسات مختلفی با پناهندگان برگزار می گردد.

مدیرکل اتباع خارجی و مهاجرین وزارت کشور یادآور شد: به تازگی گردهمایی مشارکت بخش خصوصی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها برای معیشت پناهندگان به میزبانی کمیسرهای عالی سازمان ملل و سفارت کره برگزار گردیده است؛ در این همایش مقرر شد یاری های بخش خصوص در بخش اشتغال زایی و حرفه آموزی ساماندهی گردد که پناهندگانی که در کشور اقامت دارند بتوانند از یک شرایط مطلوبی برای داشتن یک حرفه مناسب برای کار برای خود و خانواده شان به همراه داشته باشند.

گردهمایی مشارکت بخش خصوصی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها برای معیشت پناهندگان و جامعه میزبان در جمهوری اسلامی طی چند روز اخیر در سالن رودکی برج میلاد برگزار گردید.

ساماندهی بیش از 5 میلیون پناهنده در کشور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 391

به "آخرین خبرها از برنامه ریزی های وزارت کشور برای ساماندهی پناهندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها از برنامه ریزی های وزارت کشور برای ساماندهی پناهندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید