نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط روی چوب در فرهنگسرای اندیشه برگزار می گردد

به گزارش مجله نایس پاتوق، ایسنا/ براساس خبرهای منتشر گشته، نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط روی چوب در فرهنگسرای اندیشه برگزار می گردد.

نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط روی چوب در فرهنگسرای اندیشه برگزار می گردد

نمایشگاه هنری پیوند مجموعه ای از چهار نمایشگاه با موضوع چوب است که به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه 7 در فرهنگسرای اندیشه برگزار می گردد.

این نمایشگاه میخواهد به صورت تخصصی خوشنویسی و نقاشی خط روی چوب را زیر نظر محمدحسین اقبال پور و پیمان پیروی برگزار نموده و تجربه ای متفاوت از هنر چوب را برای مخاطبان ایجاد کند.

در بخش چوب خط این نمایشگاه، آرش رحیمی، اجرای تعدادی از آثار خوشنویسی استاد جواد بختیاری را برعهده داشته و در بخش دیگری با عنوان تلاقی قلم بر پیکره ای چوب آثار اجرا شده خوشنویسی روی چوب به وسیله محمدحسین اقبال پور را به نمایش بگذارد.

بعلاوه در بخش دیگری با عنوان پایکوبی رنگ در آوند چوب آثار اجرا شده نقاشی خط روی چوب به وسیله پیمان پیروی به نمایش در می آید. بخش نغمه چوب نیز به نمایش تعدادی از آثار معرق سبک تفکیک رنگ آرش رحیمی اختصاص دارد.

نمایشگاه پیوند روز آدینه 19 خرداد از ساعت 16 الی 19 در فرهنگسرای اندیشه افتتاح شده و تا چهارشنبه 24 خرداد ادامه خواهد داشت. علاقمندان برای بازدید از آن می توانند از شنبه 20 خرداد از ساعت 10 الی 19 به فرهنگسرای اندیشه مراجعه نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 19 خرداد 1402 بروزرسانی: 19 خرداد 1402 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 2222

به "نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط روی چوب در فرهنگسرای اندیشه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط روی چوب در فرهنگسرای اندیشه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید