پرسپولیس همچنان منتظر توافق با علی دایی

به گزارش مجله نایس پاتوق، باشگاه پرسپولیس با وجود کوشش های بسیار هنوز نتوانسته موافقت علی دایی را برای مطالباتش جلب کند.

پرسپولیس همچنان منتظر توافق با علی دایی

به گزارش خبرنگاران، طبق قوانین صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها باید علاوه بر ارائه مدارک زیرساختی از نظر مالی هم هیچ گونه بدهی نداشته باشند. بر همین اساس مدیران باشگاه پرسپولیس طی روزهای اخیر کوشش زیادی انجام دادند تا در مدت زمانی که در اختیار داشتند بتوانند مدارک مالی خود را برای صدور مجوز حرفه ای AFC به نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا در فدراسیون فوتبال ارائه نمایند اما با وجود این که مهلت آن ها روز گذشته به انتها رسید آن ها نتوانستند رضایت علی دایی را جلب نمایند.

البته مدیران باشگاه طی روزهای اخیر مشکل بدهی محمدامین آرام طبع و مسعود همامی را حل کردند اما موضوع طلب علی دایی کماکان پابرجاست.

قرار بود پس از جدایی سرمربی سابق پرسپولیس از این تیم، باشگاه مالیات قراردادش را بپردازد که آن ها از این کار امتناع کردند و در ادامه دایی که از پرداخت نشدن مالیاتش بسیار ناراحت بود به کمیته انضباطی شکایت کرد. او در ادامه بر اساس مفاد قراردادش با باشگاه پرسپولیس خواستار درخواست سال سوم قرارداد خود شد.

مدیران فعلی باشگاه با ارسال نامه ای به اداره مالیات مدعی شدند تمام مالیات قرارداد علی دایی را پرداخت خواهند کرد و حالا در کوشش هستند طی روزهای آینده بتوانند رضایت علی دایی را هم گرفته و توافق انجام گردیده را به کمیته صدور مجوز حرفه ای ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 38

به "پرسپولیس همچنان منتظر توافق با علی دایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس همچنان منتظر توافق با علی دایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید