محله های پرخطر کرونایی شهریار کدامند؟

به گزارش مجله نایس پاتوق، سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی 50 منطقه پرخطر براساس تردد بیماران مبتلا به کرونا در شهریار را اظهار داشت.

محله های پرخطر کرونایی شهریار کدامند؟

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران و براساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی 50 منطقه پرخطر براساس تردد بیماران مبتلا به کرونا در شهریار اعلام شد.

پرخطرترین محله ها براساس بیشترین میزان تردد بیماران کرونایی عبارتند از: شهریار یک، اندیشه فاز 1، فاز 1 اندیشه، شهریار کرشته جدید، فاز 3، اسدآباد و ...

با توجه به شیوع ویروس کرونا در مناطق مختلف شهر از مردم تقاضا می شود تا از خروج غیر اضطراری از منزل به شدت خودداری کرده و در صورت اضطرار، هنگام خروج از منزل، همه الزامات بهداشتی پیشگیری از کرونا را طبق دستور العمل های وزارت بهداشت رعایت کنند.

محلات ذکر شده مواردی هستند که افراد مبتلا به کرونا در ایام قبل از بستری تردد بیشتری داشته اند و از زرد تا قرمز این میزان تردد رو به افزایش است. مردم هنگام مراجعه به این محله های پرخطر حتماً موارد بهداشتی را با دقت تمام انجام دهید.

لازم به ذکر است مردم می توانند با مراجعه به سامانه اطلاع رسانی، خودارزیابی و ثبت بیماران کرونایی محله های پرخطر شهر خود را از لحاظ تردد بیماران کرونایی را مشاهده کنند.

4105

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1147

به "محله های پرخطر کرونایی شهریار کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محله های پرخطر کرونایی شهریار کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید