لزوم اولویت قرارگرفتن نگاه پیشگیرانه اجتماعی در مبارزه با کرونا

به گزارش مجله نایس پاتوق، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: با توجه به مناسبت های پیش رو باید به گونه ای برنامه ریزی کرد تا نگاه پیشگیرانه اجتماعی در مقابله با کرونا در اولویت قرار گیرد.

لزوم اولویت قرارگرفتن نگاه پیشگیرانه اجتماعی در مبارزه با کرونا

به گزارش گروه استان های خبرگزاری خبرنگاران از استانداری کردستان، حسین خوش اقبال در جلسه مدیران حوزه سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با اشاره به فرایند رسیدگی و مسائل ناشی از شرایط مقابله با شیوع بیماری کرونا در استان کردستان اظهار کرد : با توجه به مناسبت های پیش رو باید به گونه ای برنامه ریزی کرد تا نگاه پیشگیرانه در برنامه ریزی ها و امور در سرلوحه قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه فرایند اقدامات پیشگیرانه باید به صورتی انجام شود تا خدشه ای به برنامه های ستاد ملی کرونا وارد نشود، اضافه نمود: به دلیل مسائل و مسائل ناشی از این بیماری باید با برنامه ریزی و پیروی از سیاست ها و دستورالعمل های کشوری در رابطه با پیشگیری و مقابله با کرونا با همکاری مردم به سمت ریشه کنی بیماری کرونا در استان حرکت کنیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان خطاب به مدیران این حوزه گفت: باید با بررسی شرایط و جوانب مختلف این بیماری تحلیل خود را از شرایط موجود انجام داده و روش های مناسب و کارآمد را ارائه دهید.

خوش اقبال با قدردانی از اقدامات انجام شده در سال 98 ابراز امیدواری کرد که سال 99 توأم با برنامه ریزی و مدیریت زمان بوده و با جلوگیری از پراکنده کاری حداکثر استفاده از منابع و امکانات مدنظر قرار گیرد.

انتهای پیام/4121/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 911

به "لزوم اولویت قرارگرفتن نگاه پیشگیرانه اجتماعی در مبارزه با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم اولویت قرارگرفتن نگاه پیشگیرانه اجتماعی در مبارزه با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید