فوتبال دنیا، روبرتو مارتینز: می دانیم که آنری ما را ترک می نماید

به گزارش مجله نایس پاتوق، فوتبال دنیا - روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک گفت می دانیم که تیری آنری ما را ترک خواهد نمود.

فوتبال دنیا، روبرتو مارتینز: می دانیم که آنری ما را ترک می نماید

به گزارش مجله نایس پاتوق و به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، روبرتو مارتینز در جمع مجله نایس پاتوق تحلیلی پیرامون پذیرش راهنمایی تیم موناکوی فرانسه توسط تیری آنری، دستیارش در تیم ملی فوتبال بلژیک ارائه نکرد اما واکنش حرفه ای به آن داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک در واکنش به پیشنهاد باشگاه موناکوی فرانسه به تیری آنری می گوید: آنری؟ مجله نایس پاتوق باید اطلاعات بهتر و بیشتری در این رابطه داشته باشند تا من! نمی توانم این اخبار را تایید کنم اما همه به خوبی می دانیم که تیری آنری روزی ما را ترک خواهد نمود. این اتفاق می تواند فردا، هفته آینده یا شش ماه بعد رخ دهد. ما آماده هستیم.

روبرتو مارتینز سپس درباره تیری آنری اضافه کرد: تیری تمام تجربیاتش را در اختیار ما قرار داد و زمانی که تصمیم به ترک تیم ملی فوتبال بلژیک بگیرد از او حمایت خواهیم کرد. انتقال مربیان هم بخشی از بازی فوتبال است و باید آن را بپذیریم. البته تیری آنری می تواند سرمربی عالی باشد. تیری آنری در یکقدمی نیمکت استاده لوئی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 67

به "فوتبال دنیا، روبرتو مارتینز: می دانیم که آنری ما را ترک می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، روبرتو مارتینز: می دانیم که آنری ما را ترک می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید