خبرنگاران فرماندار خرامه:این شهرستان نیازمند گسترش راه های ارتباطی است

به گزارش مجله نایس پاتوق، شیراز- خبرنگاران- فرماندار خرامه استان فارس گفت: این شهرستان برای گام برداشتن در جهت توسعه و صنعتی شدن و همچنین خروج کامل از بن بست نیازمند گسترش راه های ارتباطی و جاده های مواصلاتی است.

خبرنگاران فرماندار خرامه:این شهرستان نیازمند گسترش راه های ارتباطی است

محمد رضا ابراهیمی، یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اضافه کرد: شهرستان خرامه هم اینک با شهرستان های شیراز، مرودشت، ارسنجان، استهبان، فسا، نی ریز و سروستان دارای مرز مشترک است و همین مساله می طلبد که ارتباط جاده ای بین این شهرستان با شهرستان های همجوار برقرار شود.

وی ادامه داد: در همین ارتباط علاوه بر بحث توسعه و اصلاح محور شیراز - خرامه، احداث محور خرامه به نی ریز نیز در دست انجام است.

او گفت: 40 کیلومتر از این پروژه 80 کیلومتری دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصد است و با تکمیل و بهره برداری کامل از آن فاصله دسترسی شهرستان نی ریز به مرکز استان نیز کوتاه تر می شود.

فرماندار خرامه بیان نمود: برای تکمیل پروژه های راهسازی این شهرستان نیازمند تامین اعتبار مورد نیاز هستیم که امیدواریم با تحقق این مهم و توسعه این راه ها، شهرستان خرامه جهت توسعه و صنعتی شدن را با شتاب بیشتری طی کند.

ابراهیمی اضافه کرد: اقتصاد این شهرستان طی سال های اخیر مبتنی بر کشاورزی بوده که با توجه به خشکسالی های پی در پی باید به سمت صنعتی شدن حرکت کنیم.

وی ادامه داد: در همین ارتباط کارخانه تولید گندله آهن به عنوان نخستین کارخانه در شهرستان در حال احداث است که با راه اندازی آن شاهد تحولات خوبی در خرامه خواهد بود.

او اضافه کرد: همچنین مجتمع صنعتی و معدنی گهر فرزانگان خرامه نیز هم اینک با ظرفیت تولید سالانه 2 هزار و 500 تن مراحل ساخت را طی می کند و علاوه بر این واحد تولیدی کاغذ از کربنات سدیم نیز با ظرفیت سالانه 20 هزار تن در دست ساخت است.

فرماندار خرامه گفت: امیدواریم با تکمیل و بهره برداری از این طرح ها شاهد تحولات چشمگیری در شهرستان به ویژه در زمینه ایجاد فرصت های شغلی پایدار باشیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1560

به "خبرنگاران فرماندار خرامه:این شهرستان نیازمند گسترش راه های ارتباطی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندار خرامه:این شهرستان نیازمند گسترش راه های ارتباطی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید