تفاهم نامه همکاری مابین دو اداره میراث فرهنگی و آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان سنندج منعقد شد

تفاهم نامه همکاری اداره میراث فرهنگی و آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان سنندج با حضور معاون عمرانی فرمانداری شهرستان سنندج و روسای دو اداره میراث فرهنگی و آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج منعقد شد.

تفاهم نامه همکاری مابین دو اداره میراث فرهنگی و آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان سنندج منعقد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سنندج و اداره سواد آموزی آموزش و پرورش ناحیه دو با حضور منصور مولانایی معاون عمرانی فرمانداری شهرستان سنندج، کوروش قادری رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سنندج و رییس اداره سواد آموزی آموزش و پرورش ناحیه دو این شهرستان برگزار گردید.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سنندج در این باره گفت: این تفاهم نامه در راستای توسعه همکاریهای مابین دو اداره مذکور شهرستان سنندج در سه حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی منعقد شده است.

او گفت: هم افزایی و استفاده از ظرفیتها و امکانات دو ارگان می تواند زمینه ساز ایجاد اشتغال پایدار در بخشهای صنایع دستی و گردشگری گردد.

کوروش قادری با اعلام اینکه توسعه آموزش های مشترک در بخش های مختلف یکی از اهداف این تفاهم نامه است، اضافه کرد: آموزش رکن اصلی توسعه در تمامی بخشهاست و در این میان برگزاری کارگاههای آموزشی مشترک در حوزه صنایع دستی و گردشگری با این تفاهم نامه عملی خواهد شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 170

به "تفاهم نامه همکاری مابین دو اداره میراث فرهنگی و آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان سنندج منعقد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه همکاری مابین دو اداره میراث فرهنگی و آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان سنندج منعقد شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید