انسداد 8 محور به دلیل کاهش ایمنی ، هراز امروز هم مسدود است

به گزارش مجله نایس پاتوق، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز در استان های مازندران و تهران از 7 اردیبهشت تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

انسداد 8 محور به دلیل کاهش ایمنی ، هراز امروز هم مسدود است

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام نمود: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد 8 محور به دلیل کاهش ایمنی

وی با اشاره به انسداد چند محور به دلیل کاهش ایمنی در راستا گفت: در حال حاضر محور خرم آباد-پلدختر، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، محور فرعی رویان - گلندرود و بلده در استان مازندران و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل کاهش ایمنی در راستا، مسدود است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام نمود: همچنین محور پونل-خلخال، جاده گنج نامه-تویسرکان، محور شهداد-نهبندان و جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

هراز امروز هم مسدود است

محرابی نیا درباره آخرین شرایط ترافیکی محورهای تهران-شمال اعلام نمود: در حال حاضر تردد در راستا رفت و برگشت آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال همچنین محورهای فیروزکوه و کندوان ، روان است.

وی با بیان اینکه محور هراز در استان های مازندران و تهران از 7 اردیبهشت تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده پل فردیس خبر داد.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ترافیک جاده ها در 24 ساعت اخیر مجددا افزایش داشت

محرابی نیا افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2316 ترددشمار جاده ای، نسبت به روز قبل 0.7 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

آزادراه تهران-کرج با 113 هزار تردد پرترددترین جاده کشور

وی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه تهران-کرج با 113 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 111 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 99 هزار تردد، ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1589

به "انسداد 8 محور به دلیل کاهش ایمنی ، هراز امروز هم مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 8 محور به دلیل کاهش ایمنی ، هراز امروز هم مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید