آمار متناقض گلزنی استقلال: گل نمی زنند یا به کم راضی نمی شوند!

به گزارش مجله نایس پاتوق، مهاجمان استقلال این 22 گل را در 9 مسابقه به ثمر رساندند. اتفاقی که نشان می دهد یا تیم شفر گل نمی زند، یا اگر بزند به کم راضی نمی گردد.

آمار متناقض گلزنی استقلال: گل نمی زنند یا به کم راضی نمی شوند!

یا گل نمی زنند یا به کم راضی نمی شوند

استقلال در این فصل آماری متناقض و عجیب در گلزنی دارد. این تیم در حالی سومین تیم ضعیف لیگ از حیث تعداد بازی ناکام در گلزنی است که سومین تیم برتر لیگ در تعداد گل زده هم هست. تا انتها هفته هجدهمِ لیگ هجدهم استقلال 22 گل زده است. فقط تراکتورسازی با 28 گل و سپاهان با 32 گل در گلزنی عملکردی بهتر از استقلال داشتند. از سوی دیگر، تیم شفر دقیقا در نیمی از مسابقات این فصلش نتوانسته دروازه حریفان را باز کند و در گلزنی ناکام بود. فقط دو تیم قعرجدولی سپیدرود و استقلال خوزستان از این حیث عملکرد ضعیف تری از استقلال داشتند.

در نتیجه مهاجمان استقلال این 22 گل را در 9 مسابقه به ثمر رساندند. اتفاقی که نشان می دهد یا تیم شفر گل نمی زند، یا اگر بزند به کم راضی نمی گردد. شفر از روزی که راهنمایی استقلال را به عهده گرفت، هنوز هیچ تیمی به اندازه استقلال نتوانسته در بازی های مختلف به حریفانش حداقل سه گل بزند. استقلال در این فصل هم به تراکتورسازی و نفت آبادان 3 گل، به سپیدرود 5 گل و به پیکان هم 4 گل زده است.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 24 خرداد 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 158

به "آمار متناقض گلزنی استقلال: گل نمی زنند یا به کم راضی نمی شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار متناقض گلزنی استقلال: گل نمی زنند یا به کم راضی نمی شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید