آغاز فراخوان شناسایی شرکت های همکار برای اجرای طرح تحول پست

به گزارش مجله نایس پاتوق، عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست از اعلان عمومی نخستین فراخوان های شناسایی شرکت های همکار، در راستای اجرای طرح تحول پست با رویکرد پلتفرمی خبر داد.

آغاز فراخوان شناسایی شرکت های همکار برای اجرای طرح تحول پست

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله نایس پاتوق به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، محمدرضا قادری عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست از اعلان عمومی نخستین دور فراخوان های شناسایی شرکت های همکار، در راستای اجرای طرح تحول پست با رویکرد پلتفرمی خبر داد.

وی اضافه نمود: این دور فراخوان ها در سه محور شامل ارایه خدمات الکترونیکی و برخط کدپستی و نشانی مکان محور، پیام رسان سازمانی و سامانه های مدارک دانشگاهی است.

به گفته وی، این اقدام در راستای سیاست های توسعه سرویس های پستی با مشارکت بخش خصوصی و پیاده سازی رویکرد پلتفرمی (سکوی تجارت الکترونیک پست) که فضایی برای همکاری با تولید کننده ها و خدمات رسان ها در زمینه عرضه و جابجایی کالاها و خدمات شان، فراهم کرده است؛ انجام می شود.

عضو هیئت مدیره شرح داد: اعلان عمومی فراخوان های شناسایی شرکت ها در سه محور یادشده، از فردا آغاز خواهد شد.

در معماری سکوی تجارت الکترونیک پست، بیش از 70 سرویس متنوع پیش بینی شده است که قرار است این سرویس ها با همکاری بخش غیردولتی و کسب و کارهای استارت آپی به تدریج اجرا و پیاده سازی شود.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 230

به "آغاز فراخوان شناسایی شرکت های همکار برای اجرای طرح تحول پست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز فراخوان شناسایی شرکت های همکار برای اجرای طرح تحول پست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید