آغاز طرح جامع مطالعاتی منطقه نمونه گردشگری بولاغلار نیر

به گزارش مجله نایس پاتوق، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از آغاز طرح جامع مطالعاتی منطقه نمونه گردشگری بولاغلار نیر خبر داد.

آغاز طرح جامع مطالعاتی منطقه نمونه گردشگری بولاغلار نیر

به گزارش مجله نایس پاتوق به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، ناصر محمودی معاون سرمایه گذاری این اداره کل با اعلام این خبر گفت: قرار داد مطالعات طرح جامع گردشگری بولاغلار انعقاد شده است.

او افزود: در این طرح ساماندهی سرمایه گذاران، بررسی و ایجاد زیر ساخت ها و همچنین تعیین تکلیف زمین های اشخاص آن منطقه نیز بررسی خواهد شد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به اینکه شهرستان نیر دروازه ورود به استان است، گفت: گردشگری می تواند رونق اقتصادی در این شهرستان را امکان پذیر سازد.

محمودی گفت: با انجام مطالعات این منطقه بسیاری از مشکلاتی که در این حوزه وجود داشت مرتفع خواهد شد.

او همچنین در تشریح روند اجرای پروژه هتل 5 ستاره نیر گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده بخش آبدرمانی این مجموعه با پیشرفت 30 درصدی درحال انجام است که انتظار می رود تا سرانجام سال 98 افتتاح شود.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل همچنین اضافه کرد: دو هتل مجهز نیز در حال ساخت است که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 164

به "آغاز طرح جامع مطالعاتی منطقه نمونه گردشگری بولاغلار نیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز طرح جامع مطالعاتی منطقه نمونه گردشگری بولاغلار نیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید